Długo oczekiwana „Paczuszka” od Jana Orłowskiego dotrze do Ciebie już w niedzielę 26 listopada. Niezależnie od widzimisię listonoszy działania Poczty Polskiej, Filmovnia dostarczy tę cenną wizualną przesyłkę dokładnie na godzinę 17.30, a krakoff.info zna nawet miejsce odbioru „Paczuszki” – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 15.

Zobacz koniecznie powyższy zwiastun debiutanckiego filmu Jana Orłowskiego, utalentowanego mieszkańca krakowskiego Kazimierza, który ma już na swym koncie zwycięstwo w konkursie literackim “Kazimierz – miejsce na ziemi, wieści z podwórek, ulic i jego zaułków“. Nagrodzone opowiadanie pt. „Paczuszka”, pierwowzór filmu, opowiada historię dwóch kumpli, których łączy znajomość z lat wczesnego dziecinstwa. Więź to specjalna, bo jeden z nich – Staszek – uratował kiedyś Pawłowi matkę. W pewnym momencie, podczas już dorosłego etapu ich życia, Staszek znika, a po kilku miesiącach niespodziewanie dzwoni do Pawła z prośbą, by ten zjawił się w Kawiarni Naukowej. Sprawa jest niecierpiąca zwłoki. Niestety, Paweł nie zastaje tam Staszka, a od barmanki otrzymuje paczuszkę, którą ma zanieść pod wskazany adres.

Przypominamy, że ten adres, adres premiery filmu, to SCKM ul.Wietora 15. Czas odbioru – niedziela 26 listopada godz. 17.30.