krakow bohaterowie codziennoscie witajcie w realu Nowe spotkanie o nowych mediach, czyli Witajcie w realu Bohaterowie codzienności w środę 21 stycznia o g. 20 gościć będzie Mariusza Kucharczyka i Łukasza Twardowskiego z gdańskiej agencji Cookie, którzy zapowiedzieli, iż

na pewno nie będziemy mówić o kasie. Słowo kryzys pojawi się jedynie w kontekście wyczerpania fizycznego. Zostaje więc kreacja.
Na przykładzie „Bohatera codzienności” zrealizowanego dla Energi opowiemy, jak powstają w Cookie projekty. Pokażemy Wam materiały koncepcyjne, dowiecie się co nam się udało zrobić, a co okazało się nie do przeskoczenia. Przy okazji (po raz pierwszy publicznie) pochwalimy się autorską technologią badania użyteczności i user experience w serwisach i aplikacjach flashowych.

Ciastko codziennej pracy w agencji interaktywnej posmakujesz w budynku dydaktycznym Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości przy ul. Kijowska 14, w sali 7K lub obejdziesz się smakiem i zobaczysz relację ze spotkania na video, które organizatorzy – koło naukowe EPIcentrum planują przygotować.